2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantsı
İlçemizdeki tüm okul ve kurum müdürlerinin katılımı ile 16 Temmuz Salı günü Aselsan İlkokulu salonunda bir toplantı gerçekleştirildi.![2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantsı](/meb_iys_dosyalar/2019_07/18161741_IMG-20190718-WA0008.jpg)
İlçemizdeki tüm okul ve kurum müdürlerinin katılımı ile 16 Temmuz Salı günü Aselsan İlkokulu salonunda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda önce ilçemiz okullarına yeni atanan okul müdürleri ile tanışmanın ardından 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yönelik bir değerlendirme yapıldı. Eğitim-öğretim süreçlerine yönelik olarak başarılı olunan ve geliştirilmesi gereken alanlar belirtildi. Yeni eğitim-öğretim yılına dair Bakanlık ve İl Milli Eğitim Müdürülüğümüzün talimatları doğrultusunda yaz aylarında okullarda yapılacak çalışmaların planlanması ile toplantıya son verildi.