ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Her Şey Oku İle Başladı” temalı Öğretmenler Günü Gecesi Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı. Düzenlenen programa, Yenimahalle Kaymakamı Mustafa DÜNDAR, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Ahmet KAYHAN, İlçe Birim Amirleri, Yenimahalle İlçe Şube Müdürleri ile okullardan davetli öğretmenler katıldı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’ mızın söylenmesinin ardından Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Ahmet Kayhan ve Yenimahalle Kaymakamı Mustafa DÜNDAR günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptılar. Yenimahalle Kaymakamı Mustafa DÜNDAR tarafından Emekli Öğretmenlere Hizmet Şeref Belgesi ve plaket sunuldu. Emekli öğretmenler adına Gönül BAHADIR duygularını dile getiren konuşmasını yaptı. Göreve yeni başlayan aday öğretmenlerimizin yemin töreninin ardından aday öğretmenler adına Aslan YILDIRIM bir konuşma yaptı. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen Öğretmenler Arası Bowling Turnuvasında dereceye giren okul öğretmenlerine Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Ahmet KAYHAN tarafından kupa ve madalyaları takdim edildi. Yenimahalle İlçe Kültür Komisyonu tarafından hazırlanan “Her Şey Oku İle Başladı” konulu slayt gösterisi ve sınıf öğretmeni Davut CİVELEK’in okuduğu “İyi ki Öğretmenim” adlı şiir ilgiyle izlendi.

Tören programı, tüm katılımcı ve davetlilerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği müzik eşliğinde yemekle devam etti ve ardından Türk Halk Müziği sanatçısı Serkan Vural’ın verdiği Halk Müziği konseriyle sona erdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler Günü

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.