ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
55.Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Sergisi ve Ödül Töreni Açılış Programı
55.Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Sergisi ve Ödül Töreni Açılış Programı; Bakan Yardımcımız Sn. Nazif YILMAZ, Ankara Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Yaşar KOÇAK ile İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ'un katılımlarıyla Ankara Üniversitesi Fen Fakültesinde gerçekleşti. Sergide ilçemizi Yenimahalle Bilim Sanat Merkezi, Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi ile Şehit Ömer Halisdemir AİHL temsil etti. Sergiye katılan okullarımızın kıymetli öğrencilerini ve danışman öğretmenlerini tebrik ederiz.![55.Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Sergisi ve Ödül Töreni Açılış Programı](/meb_iys_dosyalar/2024_03/08084355_whatsappimage20240304at16.07.09.jpg)