ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu "TÜBİTAK 4007 " Bilim Şenliği Düzenlendi.
![Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu "TÜBİTAK 4007 " Bilim Şenliği Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/31145415_11.10.2018_3.jpg)
Kaymakamımız Sayın Selda DURAL 11.10.2018 Perşembe günü saat:10.00´ da Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR, Şube Müdürümüz Yeliz ÇAKIR, Şube Müdürümüz Arslan ÖZTAŞ ile birlikte Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu´nun düzenlemiş olduğu "TÜBİTAK 4007 " bilim şenliğine katıldı.
Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Devamında Kaymakam Selda DURAL öğrencilerin hazırlamış oldukları sergileri gezdi.