ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BESLENME DOSTU OKUL ve BEYAZ BAYRAK SERTİFİKA TÖRENİMİZDE HEYECAN,GURUR ve KARARLILIK ... YENİMAHALLE MİLLİ EĞİTİMDEN YENİ HAMLELER BEYAZ SAYFALAR DEVAM EDİYOR.

BESLENME DOSTU OKUL  ve BEYAZ BAYRAK SERTİFİKA TÖRENİMİZDE HEYECAN,GURUR ve KARARLILIK ...  YENİMAHALLE MİLLİ EĞİTİMDEN YENİ HAMLELER BEYAZ SAYFALAR DEVAM EDİYOR.
BESLENME DOSTU OKUL  ve BEYAZ BAYRAK SERTİFİKA TÖRENİMİZDE HEYECAN,GURUR ve KARARLILIK ...  YENİMAHALLE MİLLİ EĞİTİMDEN YENİ HAMLELER BEYAZ SAYFALAR DEVAM EDİYOR.

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ ANKARA İL BİRİNCİSİ,BEYAZ BAYRAK PROJESİ ANKARA İL İKİNCİSİ Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Okul Sağlığı ve Güvenliği konusunda GÖZDE VE GÖZ ÖNÜNDE çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

 

Yenimahalle Kaymakamı sayın Selda DURAL,Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Tamer KIRBAÇ,Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı sayın Dr.Bahattin İLTER ve başkan yardımcısı sayın Dr.Yunus Emre BULUT,Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları sayın Hayati KOCA VE Serkan TOPBAŞ,Okul Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü sayın Müberra ÖZYILMAZ, Yenimahalle İlçe Saglık Müdürü sayın Dr.Fatma DOĞAN ve birçok katılımcının iştirak ettiği "BESLENME DOSTU OKUL VE BEYAZ BAYRAK SERTİFİKA TÖRENİ"coşku ve heyecanla gerçekleştirildi. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Tamer KIRBAÇ; konuşmalarında Okul Sağlığı ve Güvenliği Bölüm çalışanlarına , emeği geçen tüm eğitim personeline ve projenin paydaşı olan Yenimahalle İlçe Sağlık Müdürlüğüne ve personeline tebrik teşekkürlerini iletirken "Daha iyiye ve güzele ulaşmak için aynı heyecan ve azimle çalısmalara devam edileceğini" ifade ettiler.

 

İlçemiz Kaymakamı sayın Selda DURAL ; konuşmalarında, Saglıklı Beslenme ve Temiz Okul Projesinde gösterdiğimiz gayret ve elde edilen başarıdan dolayı sayın müdürümüz Tamer KIRBAÇ'ın şahsında tüm Yenimahalle Eğitim Camiasına, tebrik ve teşekkürlerini sundular. 

 

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü sayın Dr.Bahattin İLTER , Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa sarf edilen çalışmaların semeresini görmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek tebrik ve teşekkürlerini iletti.

 

Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve İşveren Vekili sayın Hayati KOCA ; konuşmalarında,"Gayret ve başarılarınızdan dolayı Yenimahalle Milli Eğitim Müdürü sayın Tamer KIRBAÇ başta olmak üzere emegi geçen tüm personele tebrik ve teşekkürlerimi sunarım." demek sureti ile Yenimahalle Eğitim Camiasını gururlandırdılar. 

 

Törende; Yenimahalle Zeynep Salih Alp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halk Dansları Topluluğunun halk oyunu gösterisi , Özel Taçlı Çocuklar Anaokulunun , Sıfır Atık Dönüşüm Defilesi ve Yenimahalle Mehmet Sağlam Ortaokulu Müzik Öğretmeni Mehmet Erkan Efe ve Yenimahalle Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Müzik Öğretmeni Sacit ÇITAK'ın türkülerden oluşan mini konseri, coşku ve heyecanla izlendi.

 

Töreni müteakip Sergi Salonuna geçildi.Şehit Süleyman Can İlkokulu,Özel Taçlı Çocuklar Anokulu,Mehmet Emin Yurdakul Ortaokulu ve Zehra Önder İlkokulunun SAĞLIKLI BESLENME SIFIR ATIK STANDLARI büyük ilgi gördü.

 

Tören organizasyonunda görev alan Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine,Gazi Mesleki Eğitim Merkezine,OSTİM Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezine,Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine,Şehit Cengiz Polat İmam Hatip Ortaokuluna,Harun Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine,Şevket Evliyagil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine özellikli teşekkürlerimizi sunuyoruz.Sertifika kazanan tüm özel ve resmi okullarımızın/kurumlarımızın

idarecilerini,öğretmenlerini,öğrencilerini ve yardımcı personellerini kutluyoruz.Yenimahalle Eğitim Camiasina hayırlı olsun.18-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-2019

18-10-2019

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.