ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bin Aydan Daha Hayırlı Kadir Gecemiz Mübarek Olsun
Birlik ve beraberliğe, kardeşlik ve dayanışmaya en çok muhtaç olduğumuz bu günlerde kandillerin ve mübarek günlerin önemi büyüktür. Mübarek Ramazan ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu milletçe yaşıyoruz. Aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesini kutlar ve bu gecenin, ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.![Bin Aydan Daha Hayırlı Kadir Gecemiz Mübarek Olsun](/meb_iys_dosyalar/2021_05/10125548_photo_2021-05-10_12-53-10.jpg)