ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları Projesi

“Bir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları Projesi” etkinlikleri çerçevesinde, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen ve Yenimahalle Belediyesinin desteğiyle düzenlenen “100. Yılında Çanakkale Savaşları Konferansı”, Talha UĞURLUEL’in sunumuyla Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonunda gerçekleştirildi.
Bir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları Projesi

Büyük bir ilgiyle karşılanan konferansa ilçemiz okullarından 450 öğrenci, öğretmenlerimiz ve vatandaşlar katıldı. Konferans katılımcıları vatan topraklarımızın kolay kazanılmadığını, bu vatana sahip çıkmanın hepimizin en temel görevi olduğunu Talha UĞURLUEL’in canlı ve dikkat çekici sunumuyla bir kez daha hatırladılar. Çanakkale Savaşlarını kronolojik olarak anlatan ve görsellerle desteklenen sunum boyunca öğrencilerin ve katılımcıların dikkatlerinin bir an bile dağılmadığı görüldü. Konferans boyunca izleyici ile etkileşimini sürdüren Talha UĞURLUEL’in de izleyicinin ilgisinden memnun olduğu görüldü. Konferans, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR’ın Talha UĞURLUEL’e çiçek takdimi ve kapanış konuşmalarıyla sona erdi.

Bir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları ProjesiBir Asırlık İbret Çanakkale Savaşları Projesi

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.