ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bir Destanın Kahramanları Olan Şehitlerimizi Minnetle Yâd Ettiğimiz Çanakkale Zaferi'mizin 107.Yılı Anma Programı;
![Bir Destanın Kahramanları Olan Şehitlerimizi Minnetle Yâd Ettiğimiz Çanakkale Zaferi'mizin 107.Yılı Anma Programı;](/meb_iys_dosyalar/2022_03/21211712_01.jpg)
Bir Destanın Kahramanları Olan Şehitlerimizi Minnetle Yâd Ettiğimiz Çanakkale Zaferi'mizin 107.Yılı Anma Programı; Kaymakamımız Sn. Türker Çağatay Halim, İlçe MEM Sayın Soydan Tefik KARAHAN ve İlçe Protokolümüzün Katılımıyla Mustafa Azmi Doğan Anadolu Lisesinin sunumuyla gerçekleşti.