ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı ( DÖGEP) toplantısı yapıldı
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce bu yıl ilki düzenlenen DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı ( DÖGEP) toplantısı 26 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 15.30’de ilçemiz Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde, İlçemize bağlı okullardan katılan 76 Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.![DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı ( DÖGEP) toplantısı yapıldı](/www/images/mansetresim.png)
Toplantıda Kasım ayı faaliyet konusu olan “Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v)’in eğitim anlayışı, ilim öğrenmeye ve eğitim verdiği önem ve eğitim-öğretim metotları” konusunda bilgilendirme sunumu yapıldı.