ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DR ÜMİT YAŞAR AKYOL ORTAOKULUMUZUN HALTERDEKİ BAŞARISI

Türkiye Halter Şampiyonasında dereceye giren sporcular, Okul Müdürü Feda Şamil Özbaş, Beden Eğitimi öğretmeni Talat Bayram İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Gül´ü makamında ziyaret ettiler.
DR ÜMİT YAŞAR AKYOL ORTAOKULUMUZUN HALTERDEKİ BAŞARISI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gül, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek spor sanat ve kültürel faaliyetlerin öğrencilerimizin kimlik, özgüven kazanımlarının gelişmesinde, okul kurum ve ülke tanıtımında çok önmeli yeri olduğunu belirtti.

Kurum Müdürü ve Beden Eğitimi Öğretmenine, öğrencilerimize sportif seçenekleri sundukları ve emeklerini esirgemedikleri için teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sportif ve kültürel faaliyetlerinin önemine vakif olduklarını ve faaliyetleri daima desteklediklerini ifade etti.

Dr. Ümit Yaşar Akyol Ortaokulu öğrencilerinden Buse Nur Şahin 05-08 Mart 2015 tarihlerinde Nevşehir’ de yapılan okullar arası Türkiye okullar arası Halter Şampiyonasın’ da Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Yarışmanın Ankara Final ayağında aynı okul öğrencilerinden Yasin Altay, Ankara üçüncüsü Gürkan Çalıkuşu, Ankara ikincisi olmuştur.

dr ümit yaşa akyol ortaokuludr ümit yaşa akyol ortaokulu

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.