ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Engelliler Günü Etkinliği
3 Aralık Engelliler gününde Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat Spor Komisyonu ve Bocce-Dart-Bowling Federasyonu Ankara İl Temsilciliğiyle birlikte İlçemiz Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezlerine (Okulları) yönelik organize edilen dart yarışmaları Özel Eğitim Merkezlerinde keyifli anların yaşanmasını sağladı.![Engelliler Günü Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_05163537_tn_20141203_123958.jpg)
Engelli öğrencilerin engelleri aşarken aynı zamanda başarma duygusu ile özgüven kazanmalarını amaçlayan etkinlik, heyecan dozu yüksek mutlu anlara sahne oldu.
3 Aralık 2014 günü Sait Ulusoy Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezinde, 4 Aralık 2014 günü Ümit Kaplan Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezinde, 5 Aralık 2014 günüde İller Bankası Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi okullarında yapılan dart atışları yarışmalarında başarılı olan öğrencilere katılım belgeleri ve madalyaları takdim edildi.