ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Ka229 kapsamında 2019 Ulusal Ajans Tarafından Kabul Edilen Projenin Türkiye Ortağı İlçemiz Yahyalar Durali Bezci İlkokulu' dur.
![Erasmus+ Ka229 kapsamında 2019 Ulusal Ajans Tarafından Kabul Edilen Projenin Türkiye Ortağı İlçemiz Yahyalar Durali Bezci İlkokulu' dur.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/04082625_photo_2020-03-04_08-26-49.jpg)
Ortakları Türkiye,İngiltere, İspanya, Portekiz, Polonya, Finlandiya ülkelerinden oluşan Coding@school projesinin Türkiye ortağı ilçemiz Yahyalar Durali Bezci İlkokulu ' dur. Erasmus+ Ka229 kapsamında 2019 Ulusal Ajans tarafından kabul edilen bu projenin başarılı yürütücüleri ve ortakları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hikmet ATICI' yı makamında ziyaret ettiler.