ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gez Gör Öğren Projesi Kapsamında Ankara´nın Tarihi Camileri Gezildi
Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kültür-sanat komisyonunca yürütülen Gez-Gör-Öğren Projesi çerçevesinde, ilçemiz ortaokullarında görevli din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerimiz Ankara’nın tarihi camilerini ziyaret ettiler.![Gez Gör Öğren Projesi Kapsamında Ankara´nın Tarihi Camileri Gezildi](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_17134343_16151723_img20150911wa0049.jpg)
Yapılan geinin kendileri için son derece verimli geçtiğini belirten öğretmenler, bu tür geilerin daha sık tekrarlanması dileğinde bulunarak, Prof. Dr. Nusret ÇAM´ a uman rehberliğinden dolayı teşekkür ettiler.