ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Yaşar KOÇAK, İller Bankası Özel Eğitim Uygulama Okulumuzu ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Yaşar KOÇAK, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ ile İller Bankası Özel Eğitim Uygulama Okulumuzu ziyaret ederek yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldiler. Ziyarette, özel öğrencilerimizin yaptıkları çalışmaları incelediler.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Yaşar KOÇAK, İller Bankası Özel Eğitim Uygulama Okulumuzu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/02150648_y.jpg)