ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Muzaffer GÜL’ün Göreve Başlama Mesajı

           23.05.2016 tarihi itibariyle Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. Yenimahalle ilçemizdeki eğitim paydaşlarımıza hizmet etme heyecanı ve gayreti içindeyim.  
İlçe Millî Eğitim Müdürü Muzaffer GÜL’ün Göreve Başlama Mesajı

 

             İlçemizdeki öğrencilerimize eğitim adına hizmet için bir fırsat olarak gördüğüm yeni görevimi devralmaktan onur duyuyor, beni bu göreve layık gören Sayın Bakanımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Yenimahalle’de eğitim ve öğretimin, özverili çalışmaları ile bugünlere gelmesinde üstün gayretleri olan, görevi devraldığım İlçe Millî Eğitim Müdürümüze ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü personeline yaptıkları katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Yenimahalle ilçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın onur ve gururunu yaşarken, üstlenmiş olduğumuz bu vazifenin ne derece zor olduğunun da farkındayım. Eğitim konusunda üstlendiğimiz vizyon ve misyonumuza layık olabilmek için, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde, büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza ve devraldığımız bu görevi ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır.

Millî ve manevi değerlerimize bağlı, çağın gerektirdiği teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip eden, sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek öncelikli görevimiz olacaktır. Bu kutsal görevimizde geleceğimizin teminatı yavrularımızı parlak ve güçlü yarınlara hazırlamamızda, aynı yolda beraber yürüyeceğimiz tüm mesai arkadaşlarıma, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Bu vesile ile milletimizin “Ramazan Ayı”nı da kutlar, İnsanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                                               

 

                                                                                                          Muzaffer GÜL
                                                                                                               İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.