ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, ilçemiz Orhan Cemal Fersoy Ortaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, ilçemiz Orhan Cemal Fersoy Ortaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti. Okulumuz öğrencileri tarafından Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında çıkarılan takvim, İlçe Millî Eğitim Müdürümüze takdim edildi.![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, ilçemiz Orhan Cemal Fersoy Ortaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/29114000_whatsappimage20240229at09.58.32.jpg)