ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, ilçemiz Zehra Önder İlkokulu Müdürü Sn. Hamza GÜÇLÜ ile öğretmenler ve öğrencilerimizi makamında kabul etti.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, ilçemiz Zehra Önder İlkokulu Müdürü Sn. Hamza GÜÇLÜ ile öğretmenler ve öğrencilerimizi makamında kabul etti. Ziyarette, Cumhuriyetimizin 100. Yılı nedeniyle okulumuz öğrencileri tarafından çıkarılan "Bitmeyen Sevdamız Cumhuriyet 100 Yaşında" adlı şiir kitabı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüze hediye edildi.![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, ilçemiz Zehra Önder İlkokulu Müdürü Sn. Hamza GÜÇLÜ ile öğretmenler ve öğrencilerimizi makamında kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/08174018_whatsappimage20240208at16.42.031.jpg)