ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, Ostim Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Sn. Turan ŞİŞMAN ile Daire Başkanı Sn. Gülden AYDIN'ı makamında kabul etti.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, Ostim Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Sn. Turan ŞİŞMAN ile Daire Başkanı Sn. Gülden AYDIN'ı makamında kabul etti. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Veli KARAKUŞ, Ostim Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Sn. Turan ŞİŞMAN ile Daire Başkanı Sn. Gülden AYDIN'ı makamında kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/29113757_whatsappimage20240229at09.32.45.jpg)