ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Tatili Ve Karne Mesajı

Geleceğimizin Teminatı Olan Sevgili Öğrenciler, Eğitim maratonunun bir safhasını daha tamamlamış bulunuyorsunuz. Bir dönem boyunca çalışmalarınızın karşılığı olan notlarınız karnelerinize yansıdı. Bazılarınızın notları beklentilerinizin altında gerçekleşmiş olabilir. Ancak sizler bu durumu düzeltme kabiliyetine sahipsiniz.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Tatili Ve Karne Mesajı

Önümüzdeki dönem daha gayretli ve düzenli çalışarak; sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederek çok daha başarılı olabilirsiniz. Yeter ki,kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Unutmayın ki inanmak başarmanın yarısıdırve "İlim talep etmek için yola çıkan kimse dönünceye kadar Allah yolundadır”. İki haftalık tatil sürecinde dinlenerek keyifli ve yararlı zamanlar geçirmenizi temenni ediyorum. Özellikle bol bol kitap okumanızı umuyor, ailenizle birlikte iyi tatiller diliyorum.

Meslektaş Olmaktan İftihar Ettiğim Kıymetli Öğretmenlerim,

2014-2015 Eğitim yılının ilk dönemini bitirmiş bulunuyorsunuz. Eğitim ordusunun fedakâr mensupları siz değerli öğretmenlerime, üstün gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyor, sağlık dolu ve huzurlu bir tatil diliyorum.Ayrıca, ilçemiz bünyesinde çıkan “Kafdağı” Edebiyat dergimize katkıda bulunan herkese teşekkür ediyor bir sonraki sayıya da aynı duyarlılıkla katılımlarınızı bekliyoruz.

Değerli Veliler,

Geride bıraktığımız eğitim-öğretim döneminde sorumluluk sahanızda sizler de ciddi gayretler sarf ettiniz. Evinizin neşesi sevgili evlatlarınız kadar sizler de yoruldunuz. Karnelerdeki veriler eşliğinde ilk dönemin değerlendirmesini çocuklarınızla birlikte yapınız. Başarının ya da başarısızlığın sebebini birlikte irdeleyiniz. Ancak çocuklarınızı sadece notlarıyla değerlendirmeyiniz. Sonucu değil, sonuca giden süreci ve bu süreçteki gayretini de övünüz. Onların okula ve okumaya dair şevklerini kırmayınız. Yeterince gayret gösterdiklerinde başarabileceklerine inandırınız. 

            Bu duygu ve düşüncelerle hepinize iyi tatiller diler; sağlık, mutluluk ve başarılı dolu bir dönem geçirmenizi temenni ederim.

 

                                                                                                     Seyit Ahmet KAYHAN

                                                                                                      İlçe Millî Eğitim Müdürü

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.