ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Muzaffer GÜL’ün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

          Sevgili Öğrenciler,         Azminiz, çalışkanlığınız, birlik ve beraberliğiniz sayesinde güzel, huzurlu bir eğitim öğretim yılını daha bitirdiniz. Karne heyecanının yaşandığı bu günde, başarılarıyla mutluluk ve gururunu yaşayan öğrencilerimizin sevincine ortak oluyoruz.  Sevgili öğrenciler, okumaktan, sorgulamaktan, çalışmaktan, üretmekten kendinizi geliştirmekten ve en önemlisi kendinizi sevmekten, ülkenizi, vatanınızı ve birbirinizi sevmekten asla vazgeçmeyiniz! Hepinizi tebrik ediyorum, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir tatil diliyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Muzaffer GÜL’ün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

          Kıymetli Meslektaşlarım,

          Meşakkatli, yorucu bir o kadar da zevkli, verimli bir eğitim-öğretim yılını hep birlikte bitirdik. Geleceğimizin teminatı, milletimizin emaneti çocuklarımızı sizin fedakâr ve şefkatli yüreklerinizle hayata hazırladık ve hazırlamaya da devam ediyoruz. 2015-2016 eğitim-öğretim yılında gösterdiğiniz tüm gayretleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

          Değerli Veliler,

          Çocuklarımız sizin evladınız olduğu kadar milletimizin istikbali, devletimizin de bekâsıdır! Bu şuurla yürüdüğümüz bu kutlu yolda evlatlarımız uğruna yapamayacağımız hiçbir fedakârlık yoktur. Emanetiniz emin ellerdedir! Onların sağlıklı, donanımlı ve en önemlisi iyi insanlar olarak yetişmesi için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Başarımızda sizin çabalarınızın ve katkılarınızın yeri büyüktür. Bu vesileyle hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

 

 

                                                                                                                                   Muzaffer GÜL

                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.