ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Seyit Ahmet Kayhan’ın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Seyit Ahmet Kayhan’ın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

Ülkemizin Göz Bebeği Sevgili Öğrenciler,

Azminiz, çalışkanlığınız, birlik ve beraberliğiniz sayesinde güzel, huzurlu bir eğitim öğretim yılını daha bitirdiniz. Karne heyecanının yaşandığı, sevinçlerle hüzünlerin bir arada olduğu bu günde, başarılarıyla mutluluk ve gururu yaşayan öğrencilerimiz olduğu gibi umut ettiğini bulamayan, mutsuz öğrencilerimiz de var. Sevgili öğrenciler, her mağlubiyetin aslında bir galibiyet olduğunu idrak edeceğinize, tecrübelerinizle olgunlaşacağınıza ve bir gün mutlaka hayallerinize kavuşacağınıza inancım tamdır. Yeter ki, okumaktan, sorgulamaktan, çalışmaktan, üretmekten kendinizi geliştirmekten ve en önemlisi kendinizi sevmekten, ülkenizi, vatanınızı ve birbirinizi sevmekten asla vazgeçmeyiniz! Hepinizi tebrik ediyorum, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir tatil diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım, Değerli Okul Yöneticilerimiz,

Meşakkatli, yorucu bir o kadar da zevkli, verimli bir eğitim-öğretim yılını hep birlikte bitirdik. Ülkemizin göz bebeği, milletimizin emaneti çocuklarımızı sizin fedakâr ve şefkatli yüreklerinizle hayata hazırladık ve hazırlamaya da devam edeceğiz. 2014-2015 eğitim-öğretim yılında gösterdiğiniz tüm gayretleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarınızın artarak devamını diliyorum.

Muhterem Veliler,

Çocuklarımız sizin evladınız olduğu kadar milletimizin istikbali, devletimizin de bekâsıdır! Bu şuurla yürüdüğümüz bu kutlu yolda evlatlarımız uğruna yapamayacağımız hiçbir fedakârlık yoktur. Emanetiniz emin ellerdedir! Onların sağlıklı, donanımlı ve en önemlisi iyi insanlar olarak yetişmesi için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Başarımızda sizin çabalarınızın ve katkılarınızın yeri büyüktür. Bu vesileyle hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.