ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HİKMET ATICI'NIN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ MESAJI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HİKMET ATICI'NIN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2020_04/02130229_photo_2020-04-02_13-03-36.jpg)
Otizm bir engel değil sadece gelişimsel bir farklılıktır.Bugun Dünya Otizm Farkındalık Günü , Farklılıkları birlikte farkedelim,göz teması kuramayabiliriz ama sevgi dolu yüreklerini hissedebiliriz.Otizmin Far?indayız onların yanındayız
Hikmet ATICI
Yemimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü