ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer GÜL’ün 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Saygıdeğer öğretmenlerimiz, değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz yeni eğitim-öğretim yılının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer GÜL’ün 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

         Bedenen ve ruhen dinlenmiş olarak, zinde ve dinç bir şekilde yepyeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını duyan sevgili öğrencilerimiz; sahip olduğunuz öz güven sizleri hayatınız boyunca başarıya ulaştıracak yegane etkendir. Sizlerin kendine güveni, çalışma gayreti, sorumluluklarını yerine getirme çabası, Vatan ve millet sevgisi, bu nesli geleceğe taşıyacaktır. Bu ülkenin binlerce yıllık tarihinden gelen değerlerini özümseyerek, geleceği şekillendirecek olanlar sizlersiniz.

        Sayın velilerimiz; geleceğimizin teminatı olan, sevgili öğrencilerimizin her zaman yanında olduğunuzun bilincindeyim. Onları bizlere emanet ettiniz. Biz o emanetlere sizinle birlikte sahip çıkıp onları bu ülkenin evlatları olarak yetiştireceğiz. Gözünüz arkada kalmasın.

        Değerli öğretmenlerimiz; eğitim bir ülkenin hem bugününü hem geleceğini şekillendiren en önemli etkendir. Bu ülkenin geleceğini şekillendiren biz eğitimciler, öğrencilerimizi bu ülkenin değerleriyle yoğurmalı, onları geleceğin lider ülkesi olma vizyonuyla yetiştirmeliyiz. Bu vizyon çerçevesinde eğitimin önemini daha iyi kavrayacağınıza ve işinizi ilk günkü aşk ve şevkle yapacağınıza olan güvenim tamdır. Öğrencilerimizi; sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlardaki aktivitelere de yönlendirmeniz onların başarılarına katkı sağlayacaktır.

        İlçe yönetimi ve okul idareleri olarak amacımız; Vatanını ve milletini seven, özverili, dürüst, çalışkan, gayretli, saygılı ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir. Bu sebeple öğrencilerimizin yetiştirilmesi için gerekli olan ortamların hazırlanmasında ve öğretmenlerimizin daha rahat ve verimli şekilde çalışabilmeleri için uygun şartların oluşturulması hususunda gerekli çalışmalar yapılacaktır.

       Bu duygu ve düşüncelerle 2016-2017 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; herkesin sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmesini temenni ederim.                        

 

                                                                                                                                   Muzaffer GÜL

                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.