ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzeffer GÜL’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Bugün, aziz milletimizin, boyunduruk takmak isteyenlere karşı göğsündeki imanıyla karşı duruşunun, bağımsızlık sancağının yeniden burçlara dikilişinin ve TBMM’nin açılışının 97. yıl dönümü. İftihar ettiğimiz ve sadece bize özgü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutladığımız bu özel gün hepimize kutlu olsun.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzeffer GÜL’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Sevgili çocuklar, size hediye edilen ve tüm dünya çocuklarının çocukluk hayallerini yaşayabileceği bir dünya dileğiyle bayramınızı tebrik ederim.

Sevgili veliler ve değerli meslektaşlarım, gözümüzün nuru çocuklarımızın, her anlamda bilinçli birer vatandaş olarak yetişmeleri için gösterdiğiniz gayretleri biliyoruz. Bizler de sorumluluğumuzun bilinci ve sizlerden aldığımız enerjiyle, atalarımızın emaneti olan güzel yurdumuzu,  müreffeh medeniyetler seviyesine ancak yetişmiş insanla çıkılacağını bilerek, yarınlarımız olan sevgili çocuklarımızın en iyi eğitimi alabilmeleri için pek çok çalışma yürütüyoruz.

Barışın, kardeşliğin ve hoşgörünün hüküm sürdüğü bir dünyada yaşamak ve daha güzel yarınlarında hep birlikte olmak ümidiyle saygı ve hürmetlerimi sunarım.

 

                                                                                    Muzaffer GÜL

                                                                                   Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.