ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hikmet ATICI'nın "Tüm Paydaşlarımıza" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hikmet ATICI'nın

Değerli meslektaşlarım, mesai arkadaşlarım, 27.01.2020 tarihinde başlamış olduğum ilçe milli eğitim müdürlüğü görevinden 02.02.2021 tarihi itibari ile yaş haddinden emekli olacağım . İlçemizin, eğitimin her alanında elde ettiği başarılar da COVID-19 ile yapılan mücadele esnasında yapmış olduğunuz özverili çalışmalardan hiç kuşkusuz sizlerin ekip anlayışı ve alınteri vardır

Siz eğitimci arkadaşların enerjisi ile ilçemiz okullarının eğitim öğretimine büyük katkı sağlamış bulunuyorsunuz. Sizlerin destek ve güven ile bu sorumluluğu onur ve gururla camiamıza yakışır bir şekilde taşıdım. Bu onuru bana yaşatan siz değerli meslektaşlarıma mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın döneminde öğrencilerimizin eğitim hizmetlerinden yararlanmasında, öğretmen arkadaşlarımızın, siz değerli okul müdürlerinin, müdür yardımcılarının ve personelimizin üstün gayretlerinin katkısı çok büyüktür. Birlikte yakaladığımız başarılar, yerel yöneticilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, okul aile birliklerimiz, yönetici ve öğretmenlerimizin desteğiyle gerçekleşmiştir.

Görevim esnasında desteklerini hiç esirgemeye İl milli eğitim müdürümüze, yerel yöneticilerimize, sivil toplum örgütleri temsilcilerine içtenlikle teşekkür ederim.

Mesai mefhumu gözetmeden, birlikte çalıştığım şube müdürü, şef, memur ve diğer personelimize çok teşekkür ederim. Hepinize selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Hakkım herkese helal olsun. Sizlerinde haklarınızı helal edeceğiniz temennisi ile 02.02.2021 Salı günü saat 11:00'de arz-ı veda edeceğim. Saygı ve sevgilerimle Allahısmarladık...

 

Hikmet ATICI

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.