ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ahmet KAYHAN’ın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ahmet KAYHAN’ın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Dönem Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Eğlenmiş ve dinlenmiş olduğunuzu ümid ettiğim iki haftalık tatiliniz göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Özlem, heyecan ve yenilenmiş umutlarınızla okullarımızı şenlendirdiniz.

 Ülkemizin daha müreffeh bir geleceğe ulaşabilmesi için bilgili,  donanımlı ve şahsiyetli nesillere ihtiyacımız var. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize yeniden sımsıkı sarılmanız ve hayalini kurduğunuz hedefinize ulaşmak için elinizden gelen gayreti göstermenizdir. Bunun için bir önceki dönemden daha çok çalışacağınıza; böylelikle sizin başarınız için çaba gösteren ailenizin ve öğretmenlerinizin de emeklerini boşa çıkarmayacağınıza yürekten inanıyorum. 

Değerli meslektaşlarım ve kıymetli idareciler,

İstikbalimizin güneşi sevgili çocuklarımız sizin şefkatli ellerinizde şekillenmektedir. 2014-2015 eğitim-öğretim yılının birinci döneminde olduğu gibi ikinci dönemde de sizlerle birlikte daha iyi işler başaracağımıza ve bütün gücümüzle yolumuza devam edeceğimize yürekten inanıyor, hepinize bu kutlu yolculukta başarılar diliyorum.

Kıymetli veliler;

Bizlere emanet ettiğiniz evlatlarınızı kendi evlatlarımız bilerek onları en verimli ve en sağlıklı şekilde geleceğe hazırlamayı kendimize görev addediyoruz. Çocuklarımızın okuldaki eğitimine göstereceğiniz ilgi ve hassasiyet son derece önemlidir. Okul ve öğretmenlerimizle sürekli irtibatınız, çocuklarınızın hayata hazırlanmasına dair çabamızda bizlere güç katacaktır. 

Bu duygu ve düşüncelerle ikinci dönemin  mutlu ve başarılarla dolu bir şekilde geçmesini temenni ediyor, tüm eğitim çalışanlarına, öğrencilere ve velilere başarılar diliyorum.

 

Seyit Ahmet KAYHAN 

  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.