ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ahmet Kayhan’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

             19 Mayıs 1919, Osmanlının, doğduğu topraklarda, köklerinden yeniden filizlenip yeşerdiği tarihtir. Koca çınarın yıkıldığını zannedenlere, benim köklerim derinlerdedir, bu topraklardadır, isteseniz de sökemezsiniz cevabının verildiği tarihin adıdır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ahmet Kayhan’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı  Kutlama Mesajı

            Sevgili gençler, günümüzde dünyaya hükmedenler, yerin derinliklerini ve gökyüzünün ufuklarını istila eden; uzayın sırlarını keşfetmeye çalışan, tekniği ve teknolojiyi kendi milli bekası için kullanan milletlerdir. Sizlerin bu gelişmeleri dikkatle takip etmeniz, sadece tüketen değil; ülkemize üreten ve katma değeri olan çalışmalara imza atmalısınız. Bilinmelidir ki bireysel başarılar önemli olsa da sistemli ve devamlı çalışmalar anlam kazanır. Bizlere düşen en önemli görev, bu aziz vatanın her karış toprağının aynı değerde olduğu bilinciyle hareket etmek ve eğitimin öncelikli olduğu topyekûn bir kalkınmaya omuz vermektir. Unutmayalım ki, kolektif şuurla yapılan her atılım, yarınlarımızın teminatı olacaktır.

            Bu vesileyle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlar, yarınlarımızın, birlik ve beraberlik içerisinde huzurla yaşanması dileğiyle hepinize saygı ve hürmetlerimi sunarım.

 

                                                                                                                               Seyit Ahmet KAYHAN

                                                                                                                  Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.