ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ahmet KAYHAN’nın 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Saygı değer öğretmenlerimiz, velilerimiz, eğitim camiasının değerli üyeleri, sevgili öğrencilerimiz yeni eğitim-öğretim yılının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ahmet KAYHAN’nın 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Yenilenmiş bir zihin ve dinlenmiş bir bedenle yepyeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını duyan sevgili öğrencilerimiz; sahip olduğunuz dinamiklerin farkında olarak bu dinamikleri en verimli şekilde kullanacağınızdan eminim. Bu ülkenin binlerce yıllık geçmişinden gelen değerlerini özümseyerek, geleceği şekillendirecek olanlar sizlersiniz. Geleceğin lider ülkesi olma yolunda ilerleyen ülkemizi hak ettiği yere taşıyacağınızdan şüphem yoktur.

Sayın velilerimiz; sizlerin de bu ülkenin geleceği, hepimizin gözbebeği evlatlarınızın her zaman yanında olduğunuzu biliyorum. Onları bizlere emanet ettiniz. Biz o emanetlere sizinle birlikte sahip çıkıp, onları bu toprakların evlatları olarak yetiştireceğiz. Gözünüz arkada kalmasın.

Değerli öğretmenlerimiz; eğitim bir ülkenin hem bugününü hem geleceğini şekillendiren en önemli alandır. Bu alan asla başıboş bırakılamaz. Bu ülkenin geleceğini şekillendiren biz eğitimciler, çocuklarımızı bu ülkenin değerleriyle yoğurmalı, onları geleceğin lider ülkesi olma vizyonuyla yetiştirmeliyiz. Bu vizyon çerçevesinde yaptığımız işin önemini daha iyi kavrayacağımıza ve işimizi ilk günkü aşk ve şevkle yapacağımıza olan inancım tamdır.

İlçe yönetimi ve okul idareleri olarak amacımız kaliteyi yükseltmek ve kalıcı hale getirmektir. Bu nedenle öğrencilerimizin yetiştirilmesi için gerekli olan ortamların hazırlanmasında ve öğretmenlerimizin daha rahat ve verimli şekilde çalışabilmeleri için uygun şartların oluşturulması hususunda elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İlçe yönetimi olarak şeffaf, ulaşılabilir ve çözüm odaklı çalışma yöntemi birinci önceliğimizdir.

Her yönüyle verimli ve başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.

                                                                                                                               Seyit Ahmet KAYHAN

                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.