ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TAMER KIRBAÇ'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TAMER KIRBAÇ'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

            Atalarımızın mirası üzerinde yükselen Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yıldönümünü kutlamanın mutluluğu ve gururu içindeyiz. Tarihimizin her döneminde ortak bir ruhla mücadele vermiş ecdadımızın izinden giderek,  Cumhuriyetimizi bizden sonraki nesillere taşımaya kararlıyız.

           Milletçe tarihimize sahip çıkacağız. Zaferle dolu olan şanlı tarihimizin bize bu coğrafyada yüklediği sorumluluğu kavrayan yeni nesiller yetiştirmek için, üzerimize düşen görevin bilinciyle hareket edeceğiz.

           Bölgesinde lider devlet olma özelliği gösteren, mazlumların umudu olan Türkiye'miz, tarihte olduğu gibi bugün de şehit ve gazi olan kahramanlarımızdan aldığımız güçle milli beraberliğimiz etrafında kenetleniyor, eğitim camiası olarak Cumhuriyetimizi sonsuza dek yaşatmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

         Bu duygu ve düşüncelerle; Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükran duygularıyla anıyor, milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

                                                                                                                Tamer KIRBAÇ

                                                                                                     Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü  

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.