ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün İkinci Dönem Mesajı

          İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muzaffer GÜL’ün 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı  
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün İkinci Dönem Mesajı

        Sevgili Öğrenciler,

        Bedenen ve ruhen dinlendiğinize inandığım yarıyıl tatili sona erdi. İkinci dönem, zilin çalmasıyla bugün başladı.

 

       Geleceğin teminatı olan siz değerli öğrencilerimizin, donanımlı bir birey olarak yetişmeniz en büyük isteğimizdir. Günümüzde birikim, donanım ve öz güven öğrencilerimizde aradığımız niteliklerin başındadır. Eğitimin çok boyutlu bir süreç olduğunu göz önünde bulundurarak sizlerin, okul hayatınız boyunca öz verili çalışacağınıza inancım tamdır. Sizlerin kendine olan öz güveni, çalışma gayreti, sorumluluklarını yerine getirme çabası, Vatan ve millet sevgisi, bu nesli geleceğe taşıyacaktır. Bu ülkenin binlerce yıllık tarihinden gelen değerlerini özümseyerek, geleceği şekillendirecek olanlar sizlersiniz.

 

        İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak nitelikli birey, nitelikli eğitim diyoruz. Merkezinde sevgi ve saygının olduğu güzel bir eğitim ortamının, günümüz dünyasında yaşanan birçok sorunun çözümüne yardımcı olacağına inanmaktayız. Değişen dünyanın eğitim standartlarını yakından takip ediyor, eğitimdeki yenilikleri sizlerle buluşturmak için çabalıyoruz.

 

         Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Velilerimiz,

 

         Eğitim ve öğretim uygulamaları; öğrencinin, öğretmenin ve velinin işbirliği ile şekillenir. Bizlere düşen görev, yüksek sorumluluk bilinciyle özverili, sabırlı ve ilgili bireyler olarak öğrencilerimizi desteklemektir. Çocuklarımızın çalışma disiplini kazanmalarında sizlerin gayretini takdir ederken, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlardaki aktivitelere de yönlendirmeniz onların başarılarına katkı sağlayacaktır.

 

        Bu duygu ve düşüncelerle 2016-2017 eğitim-öğretim yılı, ikinci döneminin tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diler; herkesin sağlıklı ve başarılı bir dönem geçirmesini temenni ederim.

 

 

                                                                                                                                             Muzaffer GÜL

                                                                                                                                    İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.