ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz, Şehit İlker Aydın Ortaokulu Öğrencisi Kick Box Türkiye 2. Bülent Berkay SANCAR, Müdürümüz Sayın Hikmet ATICI'yı makamında ziyaret etti
![İlçemiz, Şehit İlker Aydın Ortaokulu Öğrencisi Kick Box Türkiye 2. Bülent Berkay SANCAR, Müdürümüz Sayın Hikmet ATICI'yı makamında ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2020_03/06190154_IMG_20200306_172918_981.jpg)
Kick Box Türkiye 2. si Bülent Berkay SANCAR ile okul müdürü Süleyman ELGÖRMÜŞ ve Beden Eğitimi Öğretmeni Poyraz Fatih İÇÖZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hikmet ATICI'yı ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hikmet ATICI başarılı sporcumuzu kutlayarak bugüne kadar destek verdiği gibi bugünden sonra da desteğini esirgemeyeciğini belirtti.