ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Öğretmenler arası voleybol turnuvası yapıldı

Ankara'da Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100'üncü yıl kutlamaları kapsamında il genelinde öğretmenler arası voleybol turnuvası düzenlendi.
İlçemizde Öğretmenler arası voleybol turnuvası yapıldı

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Ankara'da görev yapan öğretmenler arasında arkadaşlığı, dayanışmayı ve sporun güzel ikliminde onlara hoşça vakit geçirmek amacıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün aracılığıyla bir müsabaka hazırladıklarını söyledi. Müsabakayla 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100'üncü yılı nedeniyle farkındalık oluşturmanın amaçlandığını belirten Kırbaç, "Öğrencilerimiz, dostluk ve kardeşlik içinde mücadele eden öğretmenlerini izledi. Bu organizasyonun amacı öğretmenlerin öğrencilere hem örneklik teşkil etmesi hem de mesleklerini yaparken aynı zamanda bir spor faaliyetinin içinde olmalarını sağlamak" dedi.

Turnuvanın finalinde Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü temsil eden öğretmen takımı, Elmadağ' 3-0 yenerek birinci oldu.

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.