ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDEKİ ÖZEL ÖĞRETİM KURUM MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

İlçemizde faaliyette bulunan özel öğretim kurum müdürleri ile 19 Şubat 2015 Perşembe günü saat 10.00’da Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekilimiz Sayın Adem GÜL ve Şube Müdürümüz Sayın Murat AYDIN’ın katılımları ile bir toplantı gerçekleştirildi.   
İLÇEMİZDEKİ ÖZEL ÖĞRETİM KURUM MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Özel öğretim kurumlarının iş ve işlemlerinin daha sağlıklı, etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla yapılan istişâre toplantısında İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Adem GÜL bir konuşma yaptı. Şube Müdürümüz Sayın Murat AYDIN’ın konu ile ilgili aydınlatıcı ve kapsamlı bilgiler verdiği toplantı, Müdürlüğümüz Strateji Birimi Koordinatörü Sayın Gülsen ÖZGÜN’ün, okul ve kurumların stratejik planlamaları ile ilgili iş ve işlem basamakları hakkında gerçekleştirdiği bir sunumla devam etti. Son derece verimli geçtiği gözlenen toplantı, karşılıklı soru ve cevapların ardından sona erdi.

istişare toplantısıistişare toplantısıistişare toplantısı

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.