ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞKUR - TYP PROTOKOLÜ KAPSAMINDA OKUL VE KURUMLARIMIZDA ÇALIŞACAK PERSONELE AİT DUYURU

İŞKUR - TYP PROTOKOLÜ KAPSAMINDA OKUL VE KURUMLARIMIZDA ÇALIŞACAK PERSONELE AİT DUYURU

TOPLUM YARARINA PROGRAMI KAPSAMINDA YAPILACAK  İŞ VE İŞLEMLER İSTENİLECEK BELGELER

TYP protokolü kapsamında okullarda görevlendirilen Temizlik personelinin ASİL listesi ekte olup evrakları teslim alınacaktır. İŞKUR'a başvuru yapıp Listede ismi bulunmayanlar YEDEK listede yer almaktadır.  09 Eylül 2021 Perşembe günü Aşağıda belirtilen evraklarınızla birlikte Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde bulunmanız gerekmektedir. 

GEREKLİ BELGELER:

-Müdürlüğümüzce gönderilen Toplum Yararına Program Katılımcı Taahhütnamesi her bir katılımcı için ayrı ayrı düzenlenip en son sayfası imzalanarak ıslak imzalı olacak şekilde teslim edilmesi.(EK:2) (Tarih 10.09.2021 yazılacaktır.)

-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

-İkamet Yerleşim Yeri Belgesi (E-devlet çıktısı)

-Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt Örneği (E-devlet çıktısı)

-Adli Sicil Kaydı Belgesi (E-devlet çıktısı)

-Diploma Fotokopisi ve/veya okur  yazar belgesi

AGİ(Aile Durum Bildirimi)18 yaş altı çocuğu olan ve eşi çalışmayanlar dolduracaktır. Müdürlüğümüzden temin edilebilir.

-Sağlık Raporu ("Okul temizliğinde çalışır" şeklinde yazacak ve Sağlık Bakanlığına bağlı Resmi veya Özel her hangi bir sağlık kuruluşundan alınacak)

-Başvuru yapılan tarih dikkate alınarak Aynı adreste bulunan aktif çalışan bireylerin (18 yaş ve üzeri tüm kişilerin) SGK hizmet dökümü (E-devlet çıktısı) ve Temmuz-Ağustos ayları ONAYLI maaş bordroları.(Çalıştıkları kurumdan temin edilmesi)

-Aynı adreste oturup çalışmayan 18 yaş üstü bireylerin çalışmadıklarına dair e-devletten sigorta tescil  belgesi, öğrenci ise öğrenci belgesi, Ayrıca göreve başlayacak kişinin SGK Hizmet dökümü(E-devlet) gerekmektedir.

-Serbest  Çalışan ve esnaflar için Vergi Dairesinden Gelir Beyannamesi alınacak.

-Eksik evrak getirenler veya hane geliri net asgari ücretin 1,5 (bir buçuk) katını yani 4238,85.-TL geçenler göreve başlatılmayacaktır.

-Yenimahalle Halk Bankası Şubesinden Hesap açtırıp IBAN numarası getirilecektir.

Yukarıda belirtilen evraklar sırasına göre düzenlenip eksiksiz bir şekilde en geç 09.09.2021  Perşembe günü saat 17:00' a kadar  telli dosyaya konularak   müdürlüğümüze getirilecektir.(Bu tarihlerden sora evrak kabul işlemi yapılmayacaktır.)

Gelir şartının başvuru tarihinde sağlanmadığının sonradan tespit edilmesi durumunda katılımcının tespit tarihi itibarıyla geçersiz neden ile programdan çıkışı verilir ve yapılan tüm ödemeler katılımcıdan tahsil edilir.

Not: Karantina nedeniyle randevusuna gelemeyenler evraklarını bir yakını ile birlikte göndererek, karantina sonrasında sağlık raporları ile birlikte sözleşme imzalamaya geleceklerdir.

EK: Temizlik Listesi (325 kişi)

DUYURULACAK LİSTE

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.