ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kültür-Sanat Ve Spor Komisyonu Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür-Sanat ve Spor Komisyonu yıl sonu değerlendirme toplantısı; Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Ahmet Kayhan, şube müdürleri, kültür-sanat ve spor komisyonu üyeleri, yıl boyunca etkinliklerin yürütülmesinde katkısı olan idareci ve öğretmenlerin katılımıyla 10 Haziran 2015 Çarşamba günü, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yapıldı.
Kültür-Sanat Ve Spor Komisyonu Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yıl boyunca yapılan etkinliklerin değerlendirildiği kahvaltılı toplantıda okul müdürleri ve öğretmenler şube müdürleri ve komisyon üyeleriyle bir araya geldi. Toplantı boyunca, öğretmenler de etkinliklerdeki eksiklikleri ve bu eksikliklerin nasıl giderileceği tartışıldı. Yönetici ve öğretmenleri bir araya getiren toplantıda yöneticiler sahadaki tecrübeleri ilk elden dinlerken, öğretmenler de etkinliklerdeki eksiklikleri ve yapılacak etkinliklerin planlanmasında yeni fikirler ortaya koydular. Toplantı sonunda katılımcılar, toplantının istişare, birlik beraberlik açısından son derece faydalı olduğu belirttiler.

Toplantı sonunda yıl boyunca Yenimahalle çapında yapılan etkinliklere katkı sağlayan öğretmen ve idarecilere, kaymakam ve beraberindeki heyet tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

Kültür-Sanat Ve Spor Komisyonu Yıl Sonu Değerlendirme ToplantısıKültür-Sanat Ve Spor Komisyonu Yıl Sonu Değerlendirme ToplantısıKültür-Sanat Ve Spor Komisyonu Yıl Sonu Değerlendirme ToplantısıKültür-Sanat Ve Spor Komisyonu Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.