ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nasrettin Hoca Ortaokulu Rokodemi tarafından bu sene 3.sü olarak düzenlenen ROOT Robotik Kodlama Online Turnuvasında öğrencilerimiz taban puanı geçip yarı finale girmeye hak kazanmıştır
İlçemiz Nasrettin Hoca Ortaokulu Rokodemi tarafından bu sene 3.sü olarak düzenlenen ROOT Robotik Kodlama Online Turnuvasında öğrencilerimiz taban puanı geçip yarı finale girmeye hak kazanmıştır. Öğrencilerimize ilerideki zorlu süreçte başarılar dileriz.![Nasrettin Hoca Ortaokulu Rokodemi tarafından bu sene 3.sü olarak düzenlenen ROOT Robotik Kodlama Online Turnuvasında öğrencilerimiz taban puanı geçip yarı finale girmeye hak kazanmıştır](/meb_iys_dosyalar/2022_04/08232655_FPRsglVXMAQiPAY.jpg)