ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerle KAfdağı Yolculuğu Başladı

22 Şubat 2016 Pazartesi günü Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi’nde Kafdağı Edebiyat ve Kafdağı Çocuk dergilerinin temsilcisi öğretmenlerle bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Öğretmenlerle KAfdağı Yolculuğu Başladı

Toplantıya katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ahmet KAYHAN, öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada:

“Yeniliklerin ilçesi olma sloganıyla yola çıkan ilçemiz kültür alanında büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Bu çerçevede ilçemizde beş yıldır e-dergi formatında yayın yapan edebiyat dergisinin yanında çocuklara yönelik dergi hazırlığını da tamamlamış bulunuyoruz. İlerleyen dönemler içinde farklı alanlarla ilgili dergi hazırlığını başlattığımızı da paylaşalım.

Kafdağı Edebiyat ve Kafdağı Çocuk dergilerini e-dergi formatıyla birlikte okuyuculara basılı halde de ulaştıracağız.

Değerli öğretmenlerimiz, sizlerin katılımıyla, destekleriyle dergimiz için; ilçemize ait bir yayın platformu oluşturmayı amaçlıyoruz. Her öğretmenimiz bulunduğu okullarda dergimizin temsilcisidir. Şartnameye uygun eserleri inceleyip yayın kuruluna ulaştırmanızı istiyoruz. İnanıyoruz ki katılımcı bir anlayışla yürüttüğümüz eğitim-öğretim çalışmaları bizi zirvelere taşıyacaktır. Biz sahadaki bütün paydaşlarımızın eğitim-öğretim adına eleştirilerini, tekliflerini, fikirlerini önemsiyoruz.

Bu vesileyle dergi ekibimiz olarak sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dedi.

Toplantı öğretmenlerin süreç, kapsam ve içerik hakkında bilgilendirilmelerinin ardından tamamlandı.

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.