ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortak Sınavlar Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüzün sekizinci sınıf öğrencilerinin gireceği ortak sınavlar ile ilgili sınav yapılacak okulların idarecilerinin ve bina sınav komisyon başkanlarının katıldığı bilgilendirme ve süreç yönetimi toplantısı Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapıldı. 
Ortak Sınavlar Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ahmet KAYHAN yaptığı konuşmadadikkat edilmesi gereken ayrıntıların sınav ortamına olan etkilerini ve görevlilerin sorumluluklarının önemini vurguladı.

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sınav hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Sayın Murat Aydın Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2014 / 23 sayılı ortak sınav birinci dönem genelgesi ile ilgili ayrıntılı bilgi verdi. Toplantıya katılan ilçemiz resmi ve özel okul müdürleri ile bina sınav komisyon başkanlarına ortak sınavlarla ilgili Ortak Sınav Bilgilendirme CD’si ve Ortak Sınavlar Veli Öğrenci Rehberi dağıtıldı.

Ortak Sınav ToplantısıOrtak Sınav ToplantısıOrtak Sınav ToplantısıOrtak Sınav Toplantısı

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.