ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK

24 Kasım Öğretmenler Gününde şehit öğretmenlerimizi dualar eşliğinde rahmet ve minnetle andık. 
ŞEHİT ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK

Karşıyaka Mezarlığında hazır bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü heyetinden, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Bayram GÜLEÇ, Sayın Hüseyin BALTUTAR, Şube Müdürleri Sayın Ahmet PALA, Sayın Ali GÜNGÖR, Sayın Zafer YILMAZ, İl Kutlama Kurulu Üyesi Sayın Hüseyin AKSU ve Şaban BÜYÜKYILDIZ ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Hilmi TURAN ve ilçemiz Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Sayın Ali KÜÇÜKKÖSEN ve aynı okulumuz öğrencilerinden hafız Cemil ÇIĞIR, Celil ÇIĞIR ve Enes ORHAN’ın katılımıyla oluşturulan heyet 21 Kasım 2014 Cuma günü Karşıyaka Mezarlığında medfun şehit öğretmenlerimizin kabirleri ziyaret ettiler.Kabirlerinin başında Yasin-i Şerif, Mülk ve Fatiha sureleri okundu, dualar edildi. Dualardan sonra ziyaret edilen kabirlerin bakımı ve çevre temizliği yapıldı.

Şehit Öğretmenlerimizi UnutmadıkŞehit Öğretmenlerimizi UnutmadıkŞehit Öğretmenlerimizi UnutmadıkŞehit Öğretmenlerimizi Unutmadık

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.