ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEOG Sınavı Mesajı
25-26 Kasım tarihlerinde TEOG Sınavına girecek sevgili öğrencilerimize başarılar diliyorum.![TEOG Sınavı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_22153142_s.ahmetkayhan.jpg)
25-26 Kasım tarihlerinde TEOG Sınavına girecek sevgili öğrencilerimize başarılar diliyorum. Emeklerinin, gayretlerinin karşılığını alabilmelerini temenni ediyorum. Öğrencilerimizi yetiştiren değerli velilerimiz ve öğretmenlerimize, öğrencilerimizin yetişmesine gösterdiği gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, sınavda görevli tüm personelimize de kolaylıklar diliyorum.
Seyit Ahmet KAYHAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü