TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Yenimahalle İlçesi Okul Yöneticileri ve proje yürütücüsü öğretmenlerimizin katılımıyla “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı” bilgilendirme toplantısı yapıldı![TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_12/04124650_IMG_4484.jpg)
TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı bünyesinde yürütülen “4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı” kapsamında Yenimahalle İlçesi Okul Yöneticileri ve proje yürütücüsü öğretmenlerimizin katılımıyla, başvuru süreci hakkında bilgi vermek amacıyla İlçemiz Ar-Ge projeler bölümünden Sema GÖKOĞLU tarafından, 22.11.2017 tarihinde Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıda, 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı, 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı Başvuru ve Değerlendirme Süreci, 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı Panel Yönetim Sistemi konuları görüşüldü. Soru-cevap bölümüyle bilgi alışverişi ve deneyim paylaşımı yapıldı.