ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Standartları Enstitüsü tarafından Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkik Eğitimleri verildi

Türk Standartları Enstitüsü tarafından Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkik Eğitimleri verildi

Bilindiği gibi Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Ankara ilinde TSE kalite ve standartlarına uygun olarak faaliyet gösteren tek ilçe olma özelliğine sahiptir. 2014 yılında da TSE ISO 9001 belge yenilemesi yapılan İlçemizde, aramıza yeni katılan personelin uyumu kapsamında 27-29 Ocak 2015 tarihleri arasında Türk Standartları Enstitüsü tarafından Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkik Eğitimleri verildi. Böylelikle İlçe Millî Eğitim Müdürlüğündeki tüm idareci, bölüm şefleri ve veri hazırlama kontrol işletmenleri bu eğitim ile sertifikalandırılmış oldu.

Yeni süreçte TSE Kalite Yönetim Sistemi’nde faaliyet göstermeye devam edecek olan tüm personelimize çalışmalarında başarılar dileriz.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkik Eğitimleri verildiTürk Standartları Enstitüsü tarafından Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkik Eğitimleri verildiTürk Standartları Enstitüsü tarafından Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkik Eğitimleri verildiTürk Standartları Enstitüsü tarafından Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkik Eğitimleri verildi

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.