ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenimahalle Gazi Osman Paşa Orta Okulu Küçük Bayan Masa Tenisi Takımından büyük başarı...
Ceren Sude Gülman ,Selen Yılmaz ,Zeynep Ela Çelebi, Cansın Sözel´den oluşan Gazi Osman Paşa Orta Okulu Küçük Bayan Masa Tenisi Takımı nisan ayında yapılan turnuvada Ankara 1.si oldu.![Yenimahalle Gazi Osman Paşa Orta Okulu Küçük Bayan Masa Tenisi Takımından büyük başarı...](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_18180140_dsc_4670.jpg)
Daha sonra Yozgatta bölge finalinde 1.lik kazandı sonrasında 27-29 mayıs tarihlerinde İstanbulda 24 takımın katılımı ile yapılan türkiye finalinde final maçında Aydın bölgesi okulunu 3-0 yenerek türkiye şampiyonu oldu Yenimahalle İlçe Millli Eğitim Müdürü Muaffer Gül´ü makamında ziyaret eden öğrenci ve öğretmenlere tebrik ve teşekkürlerini ileten Gül öğrencilerimizin başarılarını diledi...