ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenimahalle İlçe Millî Eğitim Müdürü Muzaffer GÜL’ün TEOG Mesajı

            23-24 Kasım tarihlerinde yapılacak TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş)’a katılacak öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.
Yenimahalle İlçe Millî Eğitim Müdürü Muzaffer GÜL’ün   TEOG  Mesajı

           Sevgili Öğrencim,

          Önünde uzun bir ömür maratonu var, gireceğin sınav bu maratonun küçük bir parçası. Ne her şeyin başlangıcı ne de her şeyin sonu. Biliyoruz ki çok çalıştın, çok şeylerden fedakârlık yaptın. Her zaman yanında olan tüm sevenlerin bu süreçte de hep yanında oldu. Biz de tüm imkânlarımızla her zaman yanındayız. Kendine inan ve güven! Azmin önünde hiçbir engelin duramayacağını bil.

          Müdürlüğümüz olarak bu duygularla heyecanını yürekten hissediyoruz. Emeklerinin karşılığını alacağın başarılı bir sınav diliyoruz, Rabbim yardımcın olsun, zihin açıklığı ve metanet versin, gözlerinden öpüyoruz.

 

           Kıymetli Velim,

          “Bir insanın anavatanı çocukluğudur.” Diyor ünlü bir filozof. Bu söze inananlar olarak çocuklarımızın anavatanını sevgiyle, güvenle, umutla dolduralım zira yaşam yolculuğunda karşılaştıkları zorluklarda sığınacakları, güç alacakları liman çocukluklarıdır. Sizin de bu şuurla hareket ederek ülkemizin geleceğini sevgi ve umutla yetiştireceğinize inancımız sonsuzdur.

          Biliyoruz ki bu süreçte siz de onlar kadar yoruldunuz, heyecanlandınız. Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı paylaşıyor, bizler için ne kadar değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyor, öğrencilerimize başarılar sizlere de kolaylıklar diliyoruz..

          Sınavda görevli tüm öğretmen ve yöneticilerimize de kolaylıklar diliyor, tüm ülkemize huzurlu ve güvenli bir sınav ortamı temenni ediyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

 

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.