ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenimahalle Kaymakamımız Selda DURAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer KIRBAÇ ve beraberlerindeki heyet 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96'ncı yıldönümü için hazırlanan törene katıldı
![Yenimahalle Kaymakamımız Selda DURAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer KIRBAÇ ve beraberlerindeki heyet 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96'ncı yıldönümü için hazırlanan törene katıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/05151705_photo_2019-11-05_15-14-31.jpg)
Yenimahalle Kaymakamımız Selda DURAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer KIRBAÇ ve beraberlerindeki heyet 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96'ncı yıldönümü için hazırlanan törene katıldı.