ANKARA YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenimahalle Okul Müdürleriyle Buluştu

4 Haziran 2015 Çarşamba günü, saat 14.00’te, Yenimahalle Batıkent Şevket Evliyagil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, okul yöneticileriyle okullarla iletişimi daha verimli ve etkili biçimde sürdürmek amacıyla ‘ Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı.
Yenimahalle Okul Müdürleriyle Buluştu

Toplantıya Ankara il Mili Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Arslan, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve Müdür yardımcıları katıldı.

Büyük bir aile olan Milli Eğitim Bakanlığının en önemli parçası olarak gördüğü okul yöneticileriyle, bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, özlediğimiz ve bir arada olmaktan mutluluk duyduğumuz okul müdür ve müdür yardımcılarıyla hasbihal etmek ve Ankara’da eğitim yönetimi alanında kurguladığımız sistemle, takım arkadaşlarımız olan siz değerli yöneticilerimizle etkili ve verimli çalışmaya özen gösterdiğimiz için bu toplantılarla bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz, dedi.

Bozkurt: “Biz Başarıya Odaklanmış Bir Ekibiz”

Bozkurt, istediğiniz hedefe ulaşmak için başarılı ekipler kurmanız gerekiyor. Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizim tek amacımız var: başarıya odaklanmak. Çünkü biz başarmak istiyoruz. Gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlarken insanı merkeze alan, bireyin huzurunu ve mutluluğunu esas kabul eden, bu toprakların değerlerini ve hakkı tutup ayağa kaldıran bir ekip olabilme gayreti içerisindeyiz. Biz bunu tek başımıza yapamayız. Sizlerle birlikte başarıya odaklanmış bir ekip ruhuyla hep beraber gerçekleştireceğiz, dedi.

Konuşmasının devamında okul yöneticilerinden FATİH Projesi kapsamıyla akıllı tahtaların aktif bir biçimde kullanımını sağlamalarını, okuldaki öğretmenleriyle sürekli iletişim halinde olmalarını ve onlara EBA’yı kullanma, sınıf yönetimi ve gerekli görülen, talep edilen konularda eğitim seminerlerinin verilmesini, takviye kursları üzerinde ciddi yaklaşımlar sergilemelerini, karnelerin verileceği son güne kadar eğitim ve öğretimin aksamadan devamlılığını sağlamalarını, yıl sonunun gelmesiyle birlikte mezuniyet ve törenlerin düzenlenmesinde ailelere külfet çıkarılmaması ve bu törenlerin okullarda ya da okul uzantısı olan birimlerde yapılması ve gerekli tüm tedbirlerin alınması hususunda ayrıca öğrenci ve öğretmenlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımlarını desteklemelerini istedi.

YENİMAHALLE OKUL MÜDÜRLERİYLE BULUŞTUYENİMAHALLE OKUL MÜDÜRLERİYLE BULUŞTUYENİMAHALLE OKUL MÜDÜRLERİYLE BULUŞTUYENİMAHALLE OKUL MÜDÜRLERİYLE BULUŞTU

Yeniçağ Mahallesi Miralay Nazım Bey Sokak No 133/B - 0312 315 39 55,344 53 87, 344 33 69, 344 80 23, 315 06 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.