ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı yapıldı
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce bu yıl ilki düzenlenen Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı 26 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 15.30’de ilçemiz Şehit Hakan Ünver İmam Hatip Ortaokulunda, 11 Müdür ve 19 Müdür Yardımcısı katılımıyla gerçekleştirildi.![Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_12/10104632_IMG-7319.jpg)
Toplantıda Kasım ayı faaliyet konusu olan “Eğitim yönetimi, felsefesi, mantığı ve temel yaklaşımı; yönetim süreçlerinde motivasyon, okul/kuruma aidiyet hissi, sürdürülebir takım ruhu,olumlu okul iklimli ve kurum kültürü oluşturmak ” konusunda bilgilendirme sunumu yapıldı.