ANKARA
YENİMAHALLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce bu yıl ilki düzenlenen Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı 26 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 15.30’de ilçemiz Şehit Hakan Ünver İmam Hatip Ortaokulunda, 16 İdarecinin katılımıyla gerçekleştirildi.![Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_01/17093834_20181226_160633.jpg)
Toplantıda Aralık ayı faaliyet konusu olan “okulunuz sosyal çevresi, komşu okullar, muhtarlık,cami, üniversiteler/fakülteler, müftülükler,sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler vb.resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve bu kapsamda yapılabilecek çalışmaların kapsamı ve uygulanması üzerine müzakereler” konusunda bilgilendirme sunumu yapıldı.